A- A A+

Sprzedaż nieruchomości na terenie Gminy Mszana - informacja o przetargach

Urząd Gminy w Mszanie informuje, że w najbliższym czasie planuje ogłosić przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Mszana.

Do sprzedaży planuje się przeznaczenie następujących działek:
1) działka nr 621/160 o powierzchni 2408 m2 położona w Mszanie przy ul. Krótkiej, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr GL1W/00070788/9. Działka zabudowana jest altaną, będącą nakładem poniesionym przez osoby trzecie.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona częściowo w terenach z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (ok. 1600 m2) i częściowo w terenach zieleni nieurządzonej (ok. 808 m2).

2) działka nr 1415/389 o powierzchni 1303 m2 położona w Połomi przy ul. Szkolnej 15, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr GL1W/00052614/7. Działka znajduje się w Połomi w drugiej linii zabudowy od ul. Szkolnej z dojazdem drogą asfaltową. Sąsiedztwo stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny usługowe, oświatowe i tereny autostrady A1. Teren działki uzbrojony jest w linię elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną i telefoniczną. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z częścią usługową. Teren wokół budynku utwardzony. Budynek mieszkalny w latach 60-tych wchodził w skład większego kompleksu rolniczego i nosił nazwę „Agronomówka”

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona w całości w terenach z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Więcej informacji można uzyskać w Referacie Planowania i Inwestycji Urzędu Gminy w Mszanie bądź pod numerem telefonu (32) 475 97 77 (Gąsior Przemek).

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Facebook

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie