A- A A+

Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji

Wyjazd do sztolni górniczej, do kina i do Świata Techniki w Ostrawie. Do tego spotkanie z wyjątkowym doktorem od eksperymentów, kino i kulig.

30 stycznia (wtorek) - Sztolnia w Wodzisławiu Śląskim - Górnicze Wyrobiska Ćwiczebne. Zwiedzanie obiektu z przewodnikiem. Koszt 5 zł dzieci*/15 zł dorośli. Wyjazd godz. 9.00. Liczba miejsc ograniczona.

31 stycznia (środa) - Kino w Jastrzębiu-Zdroju, film pt. „Gnomy Rozrabiają”. Koszt 10 zł dzieci*, 20 zł dorośli.
 
2 lutego (piątek) - Świat techniki w Ostrawie. Koszt 30 zł dzieci*/ 45 zł dorośli. Ekspozycja cywilizacji, ekspozycja nauki i wynalazków oraz ekspozycja natury. Do tego teatr nauki, film w 3D w języku polskim. Czas zwiedzania około 5 godzin. Wyjazd ok. godz. 8.00. Obowiązkowy dowód osobisty lub paszport.

5 lutego (poniedziałek) - Doktor WOW zaprasza - Pokazy i warsztaty naukowe dla dzieci. Spektakularne doświadczenia i eksperymenty z dziedziny chemii, fizyki i biologii. Koszt 10 zł. Miejsce: Ośrodek Kultury w Mszanie oraz Ośrodek Kultury w Gogołowej.    

6 lutego (wtorek) - Kulig w Wiśle. Koszt 30 zł dzieci*/40 zł dorośli. Wyjazd godz. 8.00.

7 lutego (środa) - Kino w Jastrzębiu-Zdroju, film pt. „Pszczółka Maja Miodowe Igrzyska”. Koszt 10 zł dzieci*, 20 zł dorośli. Wyjazd ok. 9.00.

* Cena ulgowa obowiązuje dzieci i młodzież do lat 18.

W ośrodkach kultury (Mszana, Połomia, Gogołowa) w okresie ferii organizowane są zajęcia stałe: plastyczne, kulinarne, gry i zabawy itp. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. Zajęcia nie odbędą się w przypadku wycieczki z udziałem dużej grupy dzieci i konieczności wyjazdu wszystkich opiekunów i instruktorów.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Facebook

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie