A- A A+

11 marca przypada Dzień Sołtysa. Czy znasz swojego sołtysa?

11 marca, czyli w najbliższą niedzielę, przypada Dzień Sołtysa. W naszych sołectwach tę funkcję pełnią trzy panie: Ilona Mura w Mszanie, Magdalena Herman w Połomi i Wioleta Szotek w Gogołowej.

 

Ilona Mura, rocznik 1966, urodziła się i wychowała w Mszanie. Jako dziecko uwielbiała sport, zwłaszcza biegi. Sołtysem Mszany jest od 2007 roku. Kontakt: 695 286 555.
Magdalena Herman, rocznik 1968, od urodzenia mieszka w Połomi. Jako dziewczynka uwielbiała szydełkować i robić na drutach. Sołtysem Połomi jest od 2011 roku. Kontakt: 695 267 555.
Wioleta Szotek, rocznik 1973, pochodzi z Gogołowej. Jako dziecko najbardziej lubiła biegać z procą po lesie i jeździć na motorowerze. Sołtys od dwóch kadencji. Kontakt: 695 210 755.

Panie sołtyski udostępniły nam kilka swoich zdjęć z okresu dzieciństwa. Mamy dla Was zabawę - spróbujcie odgadnąć, która z tych maluchów to Ilona Mura, Magda Herman, a która Wiola Szotek.

Odpowiedzi można przesyłać drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Autorzy pierwszych pięciu prawidłowych zgłoszeń otrzymają zestaw gadżetów gminnych.

 

Fot. 1

 

 

 

Fot. 2

 

 

 

Fot. 3

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Facebook

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie