A- A A+

Przyślij swoje zdjęcie z wakacji z flagą naszej Gminy - czekają upominki

Do 15 września trwa nasza zabawa "Zabierz na wakacje flagę Gminy".

Mamy już zdjęcia z różnych ciekawych miejsc - pani Alina Winkler zabrała naszą flagę na Białoruś, gdzie zwiedziła m.in. dom rodzinny Adama Mickiewicza, Czesława Niemena czy pamiętny z powieści "Nad Niemnem" grób Cecylii i Jana Bohatyrowiczów.  Pani Lucyna Brudny zabrała flagę Gminy Mszana w okolice Poznania - do wsi Białokosz, Pani Kasia Kloch do nadmorskiego Wicia, a mszańscy uczestnicy XXX Lubomskiej Pielgrzymki na Jasną Górę pozowali z naszą flagą na częstochowskich wałach.

Zapraszamy kolejnych chętnych - przesyłajcie fotki ze swoich wakacyjnych wypraw, do których pozowaliście z flagą Gminy, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone drobnymi upominkami promocyjnymi. Zabawa trwa do 15 września. Regulamin tutaj.


Przypominamy również, że do 28 września można przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny „GMINA MSZANA OCZAMI PTAKA”. Celem Konkursu organizowanego przez Urząd Gminy w Mszanie jest promocja walorów krajobrazowych i kulturowych Gminy Mszana oraz aktywizacja mieszkańców do działań promocyjnych.
Zdjęcia konkursowe powinny być wykonane na terenie Gminy Mszana, a swoją tematyką powinny obejmować szeroko pojęte walory krajobrazowe i kulturowe gminy. Nawiązanie do tytułu konkursu ma polegać na ukazaniu Gminy „oczami ptaka”, nie tylko z lotu ptaka, ale z różnych perspektyw.
Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć w formie elektronicznej. W sytuacji, gdy Uczestnik nie ukończył osiemnastego roku życia, jego udział w konkursie może się odbyć za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego (w załączniku).
Komisja konkursowa powołana zarządzeniem Wójta Gminy wyłoni 3 najlepsze fotografie. Zdjęcia będą oceniane na podstawie wartości artystycznych i pomysłowości autora. Autorzy 3 najlepszych fotografii otrzymają nagrody.


Regulamin i formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi oświadczeniami tutaj

 

  • wakacje_z_flaga_01
  • wakacje_z_flaga_02
  • wakacje_z_flaga_03
  • wakacje_z_flaga_05
  • wakacje_z_flaga_06
  • wakacje_z_flaga_07
  • wakacje_z_flaga_08

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie