A- A A+

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż kompleksu nieruchomości w Mszanie w rejonie ul. Moszczeńskiej

Zgodnie z art. 38 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. – o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 121) Wójt Gminy Mszana informuje, iż na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Mszana przy ul. 1 Maja 81 w Mszanie zostało wywieszone ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości w drodze przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż kompleksu nieruchomości położonego w Mszanie w rejonie ul. Moszczeńskiej składającej się o łącznej powierzchni 2,0632 ha składającego się z działek nr 304/30 i 307/33.

 

Informacja o ogłoszeniu przetargu zostanie również podana do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.mszana.ug.gov.pl oraz www.mszana.finn.pl w zakładce NIERUCHOMOŚCI – GOSPODARKA – PRZETARGI, a wyciąg z ogłoszenia w prasie lokalnej „Nowiny Wodzisławskie”.


Przetarg odbędzie się w dniu 25 lutego 2019 r. o godz. 9.00.


Więcej informacji udziela Referat Planowania i Inwestycji Urzędu Gminy w Mszanie, pokój nr 28. Osoba do kontaktu – Gąsior Przemek, tel. 32 475 97 77.


Pełna treść ogłoszenia dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Mszanie pod poniższym linkiem www.mszana.finn.pl/res/serwisy/pliki/20160294?version=1.0

 

Lokalizacja - na grafice


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie