A- A A+

Lokalna Grupa Działania Morawskie Wrota i Marklowice zapraszają do udziału w dwóch konkursach

Lokalna Grupa Działania Morawskie Wrota i Gmina Marklowice zapraszają do udziału w dwóch konkursach w ramach "Przedsięwzięcia Aktywizującego Mieszkańców LGD Morawskie Wrota”.

 

Już 25 maja odbędą się zawody wędkarskie „Taaaaaka ryba” na zbiorniku "Źródlana Oaza" w Marklowicach. Zapraszamy zawodników z obszaru działania LGD tzn. z gmin: Godów, Mszana, Gorzyce, Krzyżanowice, Lubomia, Marklowice. Wystartować może maksymalnie 5 osób z każdej gminy. Zawody potrwają 4 godziny, oczywiście wszystkie ryby wrócą do wody. Harmonogram i zasady zawodów zawarte są w Regulaminie (w załączniku).

Natomiast 28 maja odbędzie się konkurs wokalny „Jeśli potrafisz pchaj się na afisz” na auli byłego gimnazjum w Marklowicach (SP1 ul. Wyzwolenia 152) o godzinie 9.00.


Zapraszamy uczestników z obszaru działania LGD tzn. z gmin: Godów, Mszana, Gorzyce, Krzyżanowice, Lubomia, Marklowice. W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły wokalne w trzech kategoriach wiekowych. Zaśpiewać można a cappella lub z podkładem, utwór nie może przekraczać 5 min. Zasady zawarte są w Regulaminie (w załączniku).

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie