A- A A+
Projekty unijne

Pozyskano środki na doposażenie stołówki szkolnej i tablice interaktywne w ZS Gogołowa

Gmina Mszana pozyskała środki zewnętrzne na doposażenie Zespołu Szkół w Gogołowej w ramach dwóch programów rządowych.


Za 55 tysięcy złotych zostanie poprawiony standard i wyposażenie obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni). Dofinansowanie z budżetu państwa wyniesie 44.574 złotych, środki własne Gminy – 11.143,60 zł. Dofinansowanie pozyskano w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dot. wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.


Ponadto SP w Gogołowej wzbogaci się o 2 tablice interaktywne, 2 projektory i głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”.Dofinansowanie z tego programu wyniesie 14.000 zł, Gmina dołoży środki własne w kwocie 3.500 zł.


Tym samym w tablice interaktywne będą już wyposażone wszystkie trzy gminne szkoły. W ramach tego samego programu w 2018 roku Gmina pozyskała taki sprzęt dla SP w Mszanie i SP w Połomi.


Termin zakończenia powyższych zadań zgodnie z umową upływa 31.12.2019 r.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie