A- A A+
Projekty unijne

Zmiana sposobu identyfikacji w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Urząd Gminy Mszana informuje, iż w związku z koniecznością zmiany identyfikacji osób oddających odpady komunalne w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Mszanie od stycznia nowego roku zmienią się zasady potwierdzania przekazania odpadów.

Do tej pory każdy mieszkaniec, który przywoził odpady do PSZOK legitymował się dowodem osobistym i podawał nr PESEL. Wielu mieszkańców podnosiło kwestię podawania numeru PESEL, a niestety nowe dowody osobiste nie posiadają wpisu z adresem zamieszkania.

W związku z tym od stycznia 2020 roku mieszkańcy, którzy będą chcieli oddać odpady komunalne w PSZOK przy ul. Tuskera 1 w Mszanie muszą okazać pracownikowi firmy Eko – Glob dokument tożsamości z aktualnym adresem zamieszkania (np. dowód osobisty z podanym adresem zamieszkania, prawo jazdy).

W przypadku braku takiego dokumentu należy okazać potwierdzenie uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami za ostatni kwartał (tzw. opłaty śmieciowej) lub kserokopie deklaracji śmieciowej złożonej w tutejszym Urzędzie Gminy.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie