A- A A+
Projekty unijne

Koncert Mateusza Mijala z okazji Dnia Kobiet - zaprasza GOKiR Mszana

Z okazji Dnia Kobiet Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie zaprasza na koncert pt. „Gentleman Project” w wykonaniu Mateusza Mijala.

Koncert odbędzie się w sobotę, 7 marca godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Mszanie. Wstęp bezpłatny. Mijal wykona utwory wielkich artystów polskich, m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego, Marka Grechuty i Michała Bajora.


Młody wykonawca koncertuje w Polsce oraz poza granicami kraju. Gra prawie 100 koncertów rocznie. W 2018 i 2019 roku był jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń w Zakopanem, a we wrześniu 2019 roku brał udział w największym telewizyjnym koncercie w Polsce "PGE Roztańczony Narodowy.


Zasłynął w 2012 roku, gdy nagrał piosenkę "Winny", wspólnie z raperem Liberem. Piosenka była hitem lata 2012 roku. Jego teledyski mają kilkunastomilionowe wyświetlenia na YouTube. Komponuje dla takich artystów jak: Natalia Szroeder, zespół Video czy Rafał Brzozowski.
W 2016 roku z piosenką "Szkło i lód" zajął 2 miejsce w konkursie premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncertował również na wielkiej trasie "Lata z radiem" w 2017 roku, organizowanej przez Polskie Radio.


Koncert w Mszanie wspiera Fundacja JSW.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie