A- A A+
Projekty unijne

Trwa remont ulicy Szkolnej w Połomi - bieżące informacje dla mieszkańców

W związku z przebudową ulicy Szkolnej w Połomi informujemy mieszkańców, iż aktualnie trwa budowa kanalizacji deszczowej, w związku z powyższym występuje czasowe zamknięcie przejazdu przez drogę.

Newralgiczny odcinek zaczyna się od skrzyżowania z ul. Dworską za parkingiem przy cmentarzu w kierunku GOKiR, do rozjazdu ulicy Szkolnej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym.


Do szkoły, basenu, ośrodka kultury i sklepów można się dostać pozostawiając samochód na parkingu przy cmentarzu, a następnie idąc pieszo chodnikiem i drogą przebiegającą przy boisku szkolnym lub też poprzez objazd ul. Dworską i korzystanie z parkingu „górnego” przy szkole.


Największe utrudnienia, związane z budową kanalizacji, potrwają ok. 2 tygodnie.


Zgodnie z zawartą umową termin realizacji całej inwestycji upływa 2 października br. Jest jednak szansa, że utrudnienia potrwają krócej. Po spotkaniu z wykonawcą firma zadeklarowała wstępnie zakończenie robót do końca sierpnia.


Prosi się mieszkańców o bieżące śledzenie komunikatu dotyczącego przebudowy ul. Szkolnej, który będzie modyfikowany w miarę postępu prac.
Informacje dotyczące utrudnień oraz uwagi dotyczące przebiegu prac można zgłaszać do pracownika Urzędu Gminy Mszana p. Marka Małka pod nr tel. 32 475 97 57 lub 697 687 844.

 

  • remont_szkolnej_01
  • remont_szkolnej_02
  • remont_szkolnej_03
  • remont_szkolnej_04
  • remont_szkolnej_05
  • remont_szkolnej_06

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie