A- A A+
Projekty unijne

Strażacy dziękują Fundacji JSW za darowiznę na zakup strojów i wyposażenia

16 lutego br. odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2019 w OSP Gogołowa.

Oprócz sprawozdań za miniony rok i planów na rok obecny zostało uchwalone absolutorium dla zarządu, zaprezentowano również nowy sprzęt i umundurowanie, które udało się zakupić dzięki darowiźnie otrzymanej od fundacji JSW. - Na zebraniu był obecny prezes fundacji pan Artur Dyczko, który zapewnił zebranych o chęci dalszej współpracy z organizacjami społecznymi działającymi na terenie naszego sołectwa - mówi Mirosław Winkler, prezes jednostki z Gogołowej.


Dzięki darowiźnie w kwocie 15.800 zł udało się zakupić 3 komplety nowoczesnych ubrań bojowych, 21 koszulek polo z nadrukiem logo fundacji, nazwy jednostki oraz imieniem i nazwiskiem każdego druha, a także sprzęt nagłaśniający, duży termos i warnik do wody. - Bardzo serdecznie dziękujemy Fundacji JSW za przyznaną darowiznę - dodaje M. Winkler.

 

Zebranie sprawozdawcze za 2019 rok mają już także za sobą strażacy z OSP Połomia. Odbyło się ono w niedzielę 2 lutego, w miejscowej remizie. Przedstawiono ubiegły rok pod względem działalności, jak i pod względem finansowym jednostki. Zarząd otrzymał absolutorium, przyjęto także plany na 2020 rok. - Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność - mówi prezes jednostki Czesław Rduch.

 

Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 lutego o godz. 12.00 w remizie przy ul. Ks. Tuskera.

 

  • zebranie_osp_2020_01
  • zebranie_osp_2020_02
  • zebranie_osp_2020_03
  • zebranie_osp_2020_04
  • zebranie_osp_2020_05
  • zebranie_osp_2020_06
  • zebranie_osp_2020_07
  • zebranie_osp_2020_08

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie