A- A A+
Projekty unijne

Aktualizacja e-biletu w ponad stu punktach. Pamiętaj o przedłużeniu ważności karty

Międzygminny Związek Komunikacyjny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, zwiększa funkcjonalność systemu e-bilet.

Dzięki jego modernizacji, przedłużenie ważności karty jest już możliwe w każdym z ponad stu punktów doładowań biletów MZK. Wystarczy doładować kartę kwotą nie mniejszą niż 5 zł lub kupić bilet okresowy. Ważność karty zostaje przedłużona do 2049 r.


W styczniu tego roku minęło pięć lat od wprowadzenia systemu elektronicznej obsługi pasażerów. Tym samym, karty wydane w początkowej fazie działania systemu straciły ważność. Ich posiadacze powinni je aktualizować przedłużając okres ważności. MZK zaleca pasażerom profilaktyczne sprawdzenie ważności karty w jednym ze 140 punktów doładowań (pełna lista na stronie www.mzkjastrzebie.com).


Możliwe jest także „przenoszenie” środków na jedną kartę z kilku innych e-biletów. Operację wykonamy w punkcie MZK przy Alei Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju (budynek Małej Galerii obok Kina Centrum), a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim. Można to zrobić także w Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Przemysłowej w Jastrzębiu-Zdroju. Tutaj ponadto możliwe jest wyrobienie nowej karty imiennej.


Obsługa mobilna
Przedłużenie wartości karty będzie możliwe w punktach mobilnych MZK uruchamianych ponownie w kilku gminach. Tutaj także pasażerowie załatwią inne sprawy związane z komunikacją miejską. Punkty będą czynne w godz. 12.00-16.00
• Radlin – 19 marca w MOSiR.
• Czerwionka-Leszczyny - 23 marca w Urzędzie Gminy.
• Pawłowice - 24 marca w Urzędzie Gminy.
• Pszów - 25 marca w Urzędzie Gminy.
• Rydułtowy - 26 marca w Oratorium Św. Józefa przy ul. Plebiscytowej 9.
• Żory - 27 marca - Centrum Przesiadkowe.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie