A- A A+
Projekty unijne

Kolejni laureaci Nagród Wójta Gminy Mszana za osiągnięte wyniki sportowe

Wójt Gminy Mszana, po pozytywnym zaopiniowaniu wniosków przez Komisję Spraw Społecznych Rady Gminy, przyznał kolejne nagrody czwórce uzdolnionych młodych sportowców.

Nagrody za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym za IV kwartał ubiegłego roku otrzymali:

 

- Katarzyna Pośpiech z Mszany za zajęcie III miejsca w Wyścigu Eliminacyjnym w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Torowym w Pruszkowie w dniach 7-8.12.2019 r.


- Sebastian Kiermaszek z Mszany za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski MMA 2019, które odbyły się w Sochaczewie 10.11.2019 r.


- Zofia Zdziebło z Połomi za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski BJJ (w kategorii Młodszy Junior – dziewczynki waga +61 kg), które odbyły się w dniach 9-10.11.2019 r. w Katowicach oraz za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Europy Ju-Jitsu NoGi, w kategorii Junior dziewczynki waga 63 kg, które odbyły się w Gliwicach w grudniu 2019 r.


- Klaudia Mitko z Mszany za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski w Grapplingu (kat. NOGI – 64 kg) oraz II miejsca na Mistrzostwach Polski w Grepplingu (kat. GI – 64 kg). Zawody odbyły się 8 grudnia 2019 r. w Warszawie.

 

W związku z panującym stanem epidemicznym tym razem laureaci Nagród Wójta nie odbiorą ich zwyczajowo na sesji Rady Gminy Mszana, ale zostaną do nich wysłane dyplomy gratulacyjne.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie