A- A A+
Projekty unijne

Informacja o dyżurach wakacyjnych przedszkoli w Gminie Mszana

Dyżur wakacyjny przedszkoli w 2020 r. w Gminie Mszana pełnić będą: od 1 lipca do 31 lipca 2020r. - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Połomi, zaś od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2020 r. - Przedszkole „Wesoły Dzwoneczek” w Mszanie.


Dyrektorzy informują, iż w wakacje w przedszkolach zaplanowane są przerwy urlopowe. Rodzice, którzy nie są w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom w czasie, gdy ich przedszkole będzie zamknięte, mogą posyłać swoje pociechy do dyżurujących placówek.
Realizacja dyżurów wakacyjnych będzie uzależniona od sytuacji epidemicznej naszego kraju oraz będzie zgodna z wytycznymi przeciwepidemicznymi GIS.


Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola dyżurującego jest wypełnienie i złożenie przez rodziców/opiekunów prawnych do dnia 26 czerwca br.:
- Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny w wybranym przedszkolu,
- „Warunków korzystania ze świadczeń przedszkola w czasie trwania dyżuru wakacyjnego.


Dokumenty (do pobrania na stronach internetowych przedszkoli) należy przesłać pocztą elektroniczną lub można je zostawić w skrzynce pocztowej po wejściu do przedszkola w Mszanie (przed domofonem) oraz w skrzynce pocztowej przed wejściem do szkoły w Połomi (od strony parkingu).


Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny, które zostało zgłoszone po przekroczeniu wyznaczonego terminu może nastąpić w przypadku wolnych miejsc i jest uzależnione od decyzji dyrektora dyżurującego przedszkola.


Szczegółowych informacji o dyżurze wakacyjnym udziela dyrektor przedszkola dyżurującego.
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Połomi: ul. Szkolna 21, 44-323 Połomia. Tel. 32/476 04 93, fax nr 32/476 04 93, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Przedszkole „Wesoły Dzwoneczek” w Mszanie: 1 Maja 81, tel. 32/472 00 78, fax nr 32/472 00 78, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie