A- A A+
Projekty unijne

Studniówka 2012 Zespołu Szkół w Gogołowej

Do matury pozostało im sto dni. A to oznacza, że przyszedł czas na studniówkę! Najważniejszy w swoim dotychczasowym życiu bal przyszli maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Gogołowej zorganizowali w minioną sobotę w domu przyjęć "Astoria" w Mszanie.

 

 

23 uczniów z osobami towarzyszącymi oraz zaproszeni przez nich nauczyciele i dyrekcja Zespołu Szkół w Gogołowej bawili się do białego rana przy dźwiękach młodzieżowych przebojów. Bal rozpoczęli jednak, jak tradycja nakazuje, od staropolskiego poloneza.

 

- Przygotowania do studniówki trwały długo, bo wszystko musiało być zapięte na ostatni guzik. To musiał być bal idealny - mówią Roksana Dudzińska i Katarzyna Kłosek.

 

Dziewczynom oczywiście najwięcej zachodu sprawiły kreacje i fryzury. Panowie też dołożyli starań, by wyglądać wyjątkowo. - Tego wieczoru nikt nie myśli o czekających nas przygotowaniach do matury. Dziś się bawimy - mówi Patrycja Poloczek.

 

- Ale od poniedziałku będzie dużo nauki. Już ja tego dopilnuję - zapowiada ze śmiechem wychowawczyni klasy maturalnej, Weronika Paszkiewicz.

 

 

Więcej o studniówce gogołowskich uczniów czytaj w najnowszym numerze Naszych Wieści Gminnych, który ukaże się w ostatnich dniach stycznia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie