A- A A+
Projekty unijne

Emeryci spotkali się z okazji Dnia Babci i Dziadka

Blisko 90 osób bawiło się wczoraj na spotkaniu Koła Emerytów i Rencistów w Mszanie, zorganizowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka. Sala Wiejskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji była wypełniona po brzegi. -  Na naszych biesiadach zawsze mamy komplet chętnych. Do Związku zapisują się wciąż nowe osoby, mamy więc dla kogo działać – mówi Waldemar Wojtecki, szef mszańskiego koła ZEiR.

 

 

Harmonogram imprez na ten rok jest już opracowany. Biesiada z okazji Dnia Babci i Dziadka zapoczątkowała sezon, a zakończy go Dzień Seniora w październiku. W międzyczasie emeryci mają zaplanowane dwie wycieczki jednodniowe: do Rud Raciborskich (maj) i Głuchołazów w Czechach (sierpień) oraz wczasy krajowe w Świnoujściu (czerwiec) i zagraniczne w Bułgarii (wrzesień).

 

W marcu spotkają się na tradycyjnej mszy św. w swojej intencji odprawionej w mszańskim kościele, a na koniec maja będą mieli zebranie wyborcze połączone z Powitaniem Lata.

 

Oprócz tego członkowie koła zbierają się regularnie co miesiąc (zazwyczaj w pierwszy wtorek) na Spotkaniach przy Kawie, zawsze o godzinie 16.00.

 

 

 

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie