A- A A+
Projekty unijne

Przypominamy: w sobotę koncert dla Tomka

Zapraszamy 18 lutego o godzinie 19.00 na koncert charytatywny zespołu TABU, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Tomka Polnika.

 


Wejściówki kosztują 15 złotych w dniu koncertu i 10 złotych w przedsprzedaży. Są do nabycia w Wiejskim Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie (tel. 32/472 00 76).

 


27-letni Tomek w sierpniu zeszłego roku uległ wypadkowi samochodowemu, ledwo uszedł z życiem.

 

Na ulicy Wodzisławskiej na granicy z Jastrzębiem kierowca opla calibry wyprzedzając na podwójnej ciągłej zderzył się z volkswagenem polo, który następnie dachował. Kierowca polo w wyniku odniesionych ran zmarł. Pasażerem auta był Tomasz Polnik. Od pół roku jego domem jest szpital. Miał w kilku miejscach złamany kręgosłup i liczne obrażenia wewnętrzne.

 

Jego najbliżsi zbierają środki finansowe na zakup lekarstw, sprzętu rehabilitacyjnego oraz opłatę turnusów rehabilitacyjnych niezbędnych do usprawnienia Tomka.

 

Koncert zorganizowali znajomi poszkodowanego młodego mężczyzny, którzy są też znajomymi członków gorzyckiej grupy TABU. Na koncert zwołują się między innymi na Facebooku.

 

Podczas niedawnej zbiórki na rzecz Tomka przed kościołem parafialnym w Mszanie udało się zebrać ponad 12 tysięcy złotych. Rodzina i bliscy bardzo dziękują wszystkim darczyńcom.

 

Jak jeszcze można pomóc Tomkowi Polnikowi czytaj tutaj

 

Jak wypadek syna przeżyła rodzina Tomka przeczytasz w najnowszym numerze "Naszych Wieści Gminnych", który ukaże się ostatniego lutego


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie