A- A A+
Projekty unijne

Informacja o zawieszeniu działalności aplikacji pogodynka.pl

Wójt Gminy – przewodniczący Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego (GZZK), realizując obowiązek nadzoru nad funkcjonowaniem systemu wykrywania i alarmowania oraz systemu wczesnego ostrzegania ludności na terenie Gminy Mszana, uprzejmie informuje mieszkańców:

Czytaj więcej...

ASF - wytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzika

Afrykański pomór świń (ASF) to szybko szerząca się choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego

Wójt Gminy Mszana zaprasza organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych w Gminie Mszana

Czytaj więcej...

Informacja o prowadzonym badaniu ankietowym

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników  US.

Czytaj więcej...

Zostało tylko kilka dni na złożenie ZUS IWA

 Przedsiębiorcy, którzy zgłaszają do ubezpieczenia wypadkowe co najmniej 10 pracowników, muszą złożyć w dokument ZUS IWA z danymi za 2019 r. Czasu pozostało niewiele. Ostateczny termin na złożenie formularza to 31 stycznia.

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych

Protokół z dnia 20 stycznia 2020 r. z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie:

Czytaj więcej...

Konsultacje w sprawie określenia trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 14 stycznia 2020 r. do 16 stycznia 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące:

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej

Wójt Gminy ogłasza nabór do komisji konkursowej oraz zaprasza osoby reprezentujące organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do udziału w pracach komisji konkursowej oceniającej oferty złożone w ramach otwartego konkursu na wspieranie zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej oraz do komisji oceniającej oferty złożone w ramach otwartego konkursu na wspieranie zadań z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Wykaz jednostek nieodpłatnego poradnictwa prawnego na terenie powiatu wodzisławskiego

W związku z kontynuacją przez Powiat Wodzisławski zadań wynikających z ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji przekazujemy informacje o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego w 2020 r.

Czytaj więcej...

Spotkania informacyjne o tematyce ekologicznej w Ośrodkach Kultury

W środę, 8.01.2019 r. w Ośrodku Kultury w Połomi o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie informacyjne odnoście dofinansowań do ekologicznych źródeł ciepła

Czytaj więcej...

Podkategorie

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie