A- A A+

Protokół z konsultacji społecznych

Protokół z konsultacji społecznych w sprawie ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli przedszkoli pracujących z grupami obejmującymi dzieci 6-letnie i dzieci młodsze.

Czytaj więcej...

Lokalna Grupa Działania „Morawskie Wrota” zaprasza na szkolenie

W związku z planowanymi konkursami Lokalna Grupa Działania „Morawskie Wrota” zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w dniu 2.07.2019 o godz. 16.30 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach.

Czytaj więcej...

Rusza budżet obywatelski Województwa Śląskiego

10 mln zł jest do rozdysponowania w ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. W trakcie konferencji inaugurującej w Muzeum Śląskim zaprezentowano założenia programu.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 04.06.2019 r. do 11.06.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli przedszkoli pracujących z grupami obejmującymi dzieci 6-letnie i dzieci młodsze.

Czytaj więcej...

Informacja o uruchomieniu syren alarmowych

Wójt Gminy Mszana, działając na podstawie art. 20 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 26 kwietnia 2007 r. o zarządzaniu kryzysowym (Dz. U. z 2018 r. poz. 1401)  w związku z § 10 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwościach organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013 r. poz. 96 z późn. zm.) informuje, że w dniu
28 maja 2019 r. Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenia RENEGADE-SAREX 18/II, podczas których odbędzie się trening systemu alarmowania i ostrzegania.

Czytaj więcej...

Informacja o konkursie fotograficznym "Polska smakuje" - Polska żywność

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Polska smakuje" - Polska żywność.

Czytaj więcej...

Protokół z konsultacji społecznych

Protokół z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie ustalenia sieci publicznych szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Protokół z konsultacji społecznych

Protokół z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli

Czytaj więcej...

ZUS zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością

17 maja (w piątek) ZUS zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością. W tym roku hasłem wydarzenia jest „Żyj aktywnie!”.

Czytaj więcej...

Na zwolnieniu lekarskim mamy się kurować, a nie pracować - informacja ZUS

Praca u konkurencji, remont mieszkania, udział w rekrutacji na inne stanowisko, czy ekstremalne wojaże to tylko niektóre przykłady jak Polacy spędzają czas na „chorobowym”.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - sieć publicznych przedszkoli

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 29.04.2019 r. do 10.05.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Mszana.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - sieć szkół podstawowych w Gminie Mszana

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 29.04.2019 r. do 10.05.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie ustalenia sieci publicznych szkół podstawowych w Gminie Mszana i określenia granic ich obwodów.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie