A- A A+
Projekty unijne

Informacja dla emerytów i rencistów w związku ze składaniem zeznań podatkowych za 2020 rok

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wodzisławiu Śl. w związku z trwającą akcją składania zeznań podatkowych za rok 2020 przekazuje informację dla emerytów i rencistów (w załączeniu ulotka oraz plakat).

Czytaj więcej...

Premie dla młodych rolników i restrukturyzacja małych gospodarstw – wystartowały nabory

31 marca ARiMR rozpoczyna przyjmowanie wniosków w ramach dwóch poddziałań finansowanych z budżetu PROW 2014-2020.

Czytaj więcej...

31 marca ruszają dwa nabory wniosków z PROW 2014-2020

Już 31 marca 2021 r. o bezzwrotną premię w wysokości 150 tys. zł będą mogli ubiegać się młodzi rolnicy. Tego samego dnia rusza nabór wniosków o przyznanie 60 tys. zł bezzwrotnej pomocy na "Restrukturyzację małych gospodarstw".

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu uchwały

Protokół z dnia 09.03.2021 roku z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie zwolnienia z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży.

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu uchwały

Zgodnie z Zarządzeniem Nr AEI 00050.48.2021 Wójta Gminy Mszana z dnia 1.03.2021 roku w dniach od 02.03.2021 do 04.03.2021 przeprowadzone były konsultacje z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego Gminy Mszana w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Czytaj więcej...

Projekt „Absolwent-Praca-Stabilizacja”

Centrum Rozwoju Lokalnego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego „KLUCZ” serdecznie zapraszają studentów i absolwentów szkół wyższych do udziału w projekcie „Absolwent, Praca, Stabilizacja”.

Czytaj więcej...

KRUS ogłasza II edycję Konkursu na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie informuje, że w roku bieżącym została ogłoszona II edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. 

Czytaj więcej...

Pilotażowy program "Aktywny samorząd" 2021 - informacja PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim informuje o realizacji pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2021 roku.

Czytaj więcej...

Informacja o konsultacjach społecznych projektu uchwały ws. zwolnienia z podatku dla przedsiębiorców

Informacja o konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wprowadzenia za miesiące styczeń, luty, marzec 2021 r. zwolnienia z podatku od nieruchomości: gruntów, budynków i budowli związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grupom przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie zwolnienia z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 02.03.2021 r. do 08.03.2021 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie zwolnienia z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży.

Czytaj więcej...

Webinarium dla nowych przedsiębiorców organizowane przez LGD Morawskie Wrota

LGD Morawskie Wrota zaprasza na Webinarium dla nowych przedsiębiorców w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczności na obszarze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Morawskie Wrota Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie