A- A A+

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 06 grudnia 2019 r. do 13 grudnia 2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Mszana oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 05 grudnia 2019r. do 13 grudnia 2019 r. do godz. 10.00 zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia.

Czytaj więcej...

Informacja o badaniach ankietowych Urzędu Statystycznego w Katowicach

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje o badaniach ankietowych „Badanie pogłowia bydła, owiec, drobiu oraz produkcji zwierzęcej” i „Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego” przeprowadzanych w dniach od 1-23 grudnia 2019 r.

Czytaj więcej...

Konkurs KRUS: Hulajnogi za zabawę, dla najmłodszych!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników przygotowała szkolenie e-learningowe dla najmłodszych mieszkańców wsi.

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji projektów uchwał

Protokół z dnia 21 listopada 2019 r. z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie:

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały

Protokół z dnia 19 listopada 2019 r. z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie uchwalenia Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektów uchwał podatkowych

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 14 listopada 2020 r. do 20 listopada 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące:

Czytaj więcej...

Zaproszenie na IX edycję Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w Szachach

Powiat Wodzisławski zaprasza na IX edycję Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w Szachach.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały ws. Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 12.11.2019 r. do 18.11.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie uchwalenia Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 r.

Czytaj więcej...

Informacja z posiedzenia Zarządu Śląskiego Związku Gmin i Powiatów

O aktualnym etapie prac nad nową perspektywą UE, o konieczności zachowania instrumentu ZIT/RIT w dotychczasowej formule i podziale środków pomiędzy krajowe a regionalne programy operacyjnie w perspektywie 2021-2027 rozmawiali samorządowcy w Częstochowie.

Czytaj więcej...

Świadczenia 500+ dla niesamodzielnych wypłacane już od października

W województwie śląskim wnioski o 500+ dla niesamodzielnych złożyło ponad 29 tys. osób. Co oznacza, że 35 proc. szacunkowej liczby uprawnionych do tego świadczenia, już to zrobiło.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie