A- A A+

Zapisz się na warsztaty wizażu z cyklu "Piękna na starcie"

Stowarzyszenie LGD Morawskie Wrota serdecznie zaprasza na warsztaty z cyklu "Piękna na starcie", realizowanego w ramach projektu „Otwórz WROTA swoich możliwości”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Warsztaty odbywają się w ramach inicjatywy lokalnej, tworzonej przez grupę mieszkanek Gminy Godów. Jeśli jesteś zainteresowana dołączyć do grupy – prosimy o kontakt.

Warsztat jest adresowany dla kobiet i dziewcząt zamieszkujących obszar LGD Morawskie Wrota. Udział jest bezpłatny.
Już w najbliższą niedzielę – 14 stycznia warsztaty z analizy kolorystycznej ze stylistką i makijażystką Agnieszką Bączek.

W programie warsztatów jest m.in. analiza kolorystyczna z podziałem na 12 typów urody. Przy użyciu chust do analizy kolorystycznej stylistka sprawdza jakie kolory nam pasują. Po wybraniu najlepszych, komponuje spójną paletę barw oraz daje jasne wskazówki, jak  je łączyć ze sobą. Dodatkowo podpowiada, jakie style ubioru i makijażu pasują do danego typu kolorystycznego.  

Warsztat odbędzie się 14 stycznia 2018 r. w WOK w Skrbeńsku, ul. Zielona 25. Czas: 10.00-14.00 i 14.00-18.00 (dwie grupy). Zapisy pod nr 509 689 297.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie