A- A A+

Konsultacje społeczne ws. sprzedaży napojów alkoholowych na terenie Gminy

Na podstawie Zarządzenia Nr z dnia 20.08.2018 r. Wójta Gminy Mszana zapraszam organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie prowadzące działalność na terenie Gminy do konsultacji projektów uchwał Rady Gminy Mszana w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Mszana oraz zasad usytuowania na terenie gminy Mszana miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

 

Termin konsultacji: 20.08.2018 r. wyznacza się na dzień rozpoczęcia konsultacji, natomiast dzień 27.08.2018 r. godz. 10.00 jako dzień ich zakończenia.

 

Forma konsultacji: Z projektem uchwał można zapoznać się na stronie internetowej Urzędu oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Mszana.

Propozycje i uwagi należy zgłaszać w czasie trwania konsultacji osobiście w Urzędzie Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81 44-325 Mszana, pok. nr 3 lub na adres elektroniczny urząTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Wyjaśnień w sprawie projektu uchwał i konsultacji udziela Renata Studzińska pok. 3, tel. 32 4759768.

 

 

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie