A- A A+

Po posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych w dniu 18.11.2019

Tematami posiedzenia były: realizacja działań sportowych, oświatowych, profilaktyka alkoholowa i program współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Działania sportowe realizowane na terenie Gminy oraz informację o infrastrukturze sportowej przekazał Pan Adam Antończyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Mszanie.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych - 5.12.2019 r.

Zawiadamiam, że w dniu 5 grudnia 2019 r. o godz. 14.30 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Mszanie odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Gminy Mszana.

Czytaj więcej...

Po posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych 3 września 2019 r.

Komisja zapoznała się z przygotowaniem placówek oświatowych do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020, realizacją programów rządowych przez placówki oświatowe w 2019 roku. Omawiano też stypendia i nagrody wypłacane z budżetu gminy.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych

Zawiadamiam, że w dniu 18 listopada 2019 r. o godz. 14.30 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Mszanie odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Gminy Mszana.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o 10. posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych

Zawiadamiam, że w dniu 3 września 2019 r. o godz. 14.30 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Mszanie odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Gminy Mszana.

Czytaj więcej...

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie