Kliknij, aby przejść do strony głównej.

55-lecie klubu KS Płomień Połomia

W sierpniu z okazji 55-lecia klubu sportowego KS Płomień Połomia kilkakrotnie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci. W sumie w rozgrywkach udział wzięły 32 drużyny liczące po 12 osób.

W turniejach grały drużyny z roczników  2015, 2013, 2011, 2010. W każdym meczu rywalizowały drużyny z jednego rocznika i młodsi. Dzieci biorące udział w turnieju otrzymały ciepły poczęstunek i wodę. Wszyscy piłkarze dostali medal, a każdej drużynie wręczono puchar. Najlepsze drużyny wyłonione w trakcie turnieju otrzymały nagrody oraz przyznano nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca oraz MVP turnieju.

Pogoda dopisała, dzieci były uśmiechnięte i zadowolone. Dodatkową atrakcją dla dzieci był dmuchany bilard nożny oraz tarcza do sprawdzania celności strzałów. Rodzice licznie kibicowali. W imprezie  wzięło udział ok. 600 osób.

Galeria zdjęć

Na boisku w Połomi rozgrywany jest mecz Piłkarze w czerwonych strojach stoją w rzędzie Na boisku w Połomi rozgrywany jest mecz Prezes KS Płomień Połomia oraz dyrektor GOS wręczają nagrody uczestnikom turnieju
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności