Kliknij, aby przejść do strony głównej.

Bezpłatna komunikacja autobusami MZK w niedziele wyborcze

Międzygminny Związek Komunikacyjny z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju wprowadza bezpłatną komunikację dla wszystkich pasażerów podczas wyborów na Prezydenta RP. Bezpłatne przejazdy będą obowiązywały na wszystkich liniach MZK, a więc na terenie 16 miast i gmin.

Za darmo pojedziemy 18 maja i 1 czerwca (jeśli dojdzie do II tury wyborów).

Decyzja władz MZK podyktowana jest zachęceniem mieszkańców do udziału w wyborach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności