Kliknij, aby przejść do strony głównej.

Dziś został wyłączony z eksploatacji bankomat w Połomi

Dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, został wyłączony z eksploatacji bankomat Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu-Zdroju zlokalizowany w Połomi, przy ul. Centralnej 93.

Jak poinformował bank, decyzja o likwidacji podyktowana jest optymalizacją sieci urządzeń, wynikającą z systematycznie malejącego poziomu zainteresowania usługami w tej lokalizacji oraz rosnących kosztów utrzymania technicznego.
Najbliższy bankomat Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu-Zdroju znajduje się w Mszanie przy ul. 1 Maja 81 - Budynek UG Mszana. Za utrudnienia przepraszamy - informuje Bank Spółdzielczy.

Trwają działania mające na celu znalezienie nowych podmiotów zainteresowanych ustawieniem bankomatu w tej lokalizacji. O dalszych ustaleniach będziemy informować.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności