Kliknij, aby przejść do strony głównej.

Międzynarodowe śniadanie biznesowe na granicy

Międzynarodowe śniadanie biznesowe na granicy – 6.10.2021 – Pod patronatem Pani Konsul Generalnej RP w Ostrawie - Izabelli Wołłejko-Chwastowicz.

Możliwości żeglugi na Odrze

Od wielu lat mówi się o żegludze na Odrze. Przyszedł już czas, aby poznać więcej szczegółów. Poznaj możliwości biznesowe i turystyczne – 2 rocznica podpisania polsko czeskiego memorandum – dla Śląsko Morawskiej Krainy oraz Subregionu Zachodniego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami biznesowymi na granicy polsko czeskiej wzdłuż Odry. O planach budowy portu wodnego w przygranicznych gminach, o rozwoju centrum logistyki oraz szansach dla gastronomii, hotelarstwa i turystyki. Tego dowiesz się na naszym spotkaniu.

Program spotkania

Zapraszamy więc 6 października 2021 godzina 7.30 Restauracja Pod Zielonym Dębem 

  • 7:30-8:00 Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
  • 8:00-8:10 Powitanie gości – Prezes SPG oraz Pani Konsul Generalna RP
  • 8:10-8:20 Krajowy Program Żeglugi 2030– Gabriela Tomik – Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
  • 8:20-8:30 Możliwości rozwoju biznesu nad Odrą – Josef Tobola
  • 8:30-8:40 Pomoc w zakładaniu i rozwoju firm na granicy – Wiesław Firla
  • 8:40-8:50 Wręczenie aktów przystąpienia do polsko czeskiego memorandum – Ivo Barteček i Krzysztof Dybiec
  • 8:50-9:20 30 sekund dla każdego gościa – działalność firmy i czego najbardziej potrzebuje
  • 9:20-10:20 Networking w praktyce – czas, kiedy się poznajemy i wymieniamy wizytówkami

Liczba miejsc ograniczona, rezerwuj już teraz, bo zawsze brakowało miejsc. Koszt udziału 30 zł od osoby

Zapisy: biznesowaodnowa.pl/sniadanie lub na maila biuro@slask.online

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności