Kliknij, aby przejść do strony głównej.

Nowa sadzonka za każde 100 e-faktur. Gmina dostała już 3 drzewka

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim prowadzi kampanię promującą korzystanie z e-faktur pod hasłem "Za papierowe faktury już dziękuję, ja lasów nie marnuję".

Jako gmina otrzymaliśmy w zeszłym tygodniu 3 sadzonki drzew iglastych. Zostały posadzone w parku.

Zachęcamy mieszkańców mających dostęp do Internetu do korzystania z e-faktur, zamiast tradycyjnych rachunków papierowych, gdyż:

  • Każdych 100 Klientów z danej gminy korzystających z e-faktury w PWiK Sp. z o.o. to 1 dodatkowe drzewko nasadzone tej wiosny.
  • Akcja zostanie powtórzona jesienią.
  • Wolimy sadzić drzewa zamiast je ścinać na papier w celu drukowania ponad 300 tys. faktur papierowych rocznie za wodę i ścieki.

MASZ WYBÓR, A TWOJA DECYZJA ZMIENIA ŚWIAT

Więcej o akcji TUTAJ

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności