Po wielu godzinach ciężkiej pracy ulica Moszczeńska jest przejezdna. Dziękujemy OSP Połomia za kolejne godziny pracy przy pompowaniu wody. Pozostałe nasze jednostki też w akcji. Życzymy sił i wytrwałości.