5 czerwca placówka Banku Spółdzielczego w Urzędzie Gminy będzie nieczynna
Informujemy, że 5 czerwca placówka Banku Spółdzielczego znajdująca się w budynku Urzędu Gminy będzie nieczynna.
Jednocześnie informujemy, że bankowość elektroniczna będzie dostępna, a przelewy będą realizowane jak w normalny dzień roboczy.
W tym dniu opłaty za sprawy urzędowe będzie można wnosić kartą płatniczą w pokoju nr 13 oraz przelewem na rachunek bankowy urzędu.
