Kliknij, aby przejść do strony głównej.

5 czerwca placówka Banku Spółdzielczego w Urzędzie Gminy będzie nieczynna

Informujemy, że 5 czerwca placówka Banku Spółdzielczego znajdująca się w budynku Urzędu Gminy będzie nieczynna. 

Jednocześnie informujemy, że bankowość elektroniczna będzie dostępna, a przelewy będą realizowane jak w normalny dzień roboczy. 

W tym dniu opłaty za sprawy urzędowe będzie można wnosić kartą płatniczą w pokoju nr 13 oraz przelewem na rachunek bankowy urzędu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny