Urząd Gminy Mszana
Powróć do: Kultura

Koła Związku Emerytów i Rencistów

Związek Emerytów i Rencistów - Koło w Mszanie

Organizacja założona w 1964 roku. Skupia mieszkańców na emeryturze i ich rodziny, którzy chcą aktywnie i w miłym towarzystwie spędzić czas. Ściśle współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mszanie, włączając się w organizację wielu gminnych przedsięwzięć, na czele z dożynkami gminnymi. Kilka razy w roku organizuje okolicznościowe spotkania członków z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dnia Seniora, a także spotkania opłatkowe, spotkania przy kawie i muzyce oraz ciekawe jedno- lub kilkudniowe wycieczki, a także wczasy.

Przewodniczący: Andrzej Parma
Kontakt: Halina Pawlak (skarbnik): 32/ 472 04 71; 
 Ośrodek Kultury w Mszanie, tel. 32/ 472 00 76, e-mail: kontakt@gokir-mszana.pl

Związek Emerytów i Rencistów - Koło w Połomi

Istnieje od 1961 roku. Skupia mieszkańców na emeryturze i ich rodziny, którzy chcą aktywnie i w miłym towarzystwie spędzić czas. Ściśle współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mszanie, włączając się w organizację wielu gminnych przedsięwzięć, na czele z dożynkami gminnymi.
Do stałych punktów kalendarza emerytów należą spotkania okolicznościowe z okazji Dnia Babci i Dziadka, Tłustego Czwartku, Dnia Matki, Dnia Seniora. Organizują również wycieczki, wczasy i zabawy taneczne.

Przewodniczący: Jerzy Maciończyk
Kontakt poprzez Ośrodek Kultury w Połomi, tel: 32/ 476 04 15, e-mail: kontakt@gokir-mszana.pl

Związek Emerytów i Rencistów - Koło w Gogołowej

Założony w 2015 roku. Celem stowarzyszenia jest integracja mieszkańców i stworzenie im możliwości wartościowego spędzania wolnego czasu. Organizacja ściśle współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mszanie, włączając się w organizację wielu gminnych przedsięwzięć, na czele z dożynkami gminnymi.
Do kalendarza imprez stałych należą m.in.: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, spotkania świąteczne, opłatkowe i wycieczki.

Przewodniczący: Marek Liśnikowski
Kontakt poprzez Ośrodek Kultury w Gogołowej, tel. 533 098 051, e-mail: kontakt@gokir-mszana.pl