Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Mszana

39,85% wyniosła w naszej gminie frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego i była najwyższa w powiecie wodzisławskim.

Na 5859 uprawnionych do głosowania w naszej gminie, głos oddało 2335 obywateli (19 osób głosowało na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania). Tylko 5 głosów było nieważnych (z powodu nieskreślenia żadnego kandydata lub skreślenia kilku kandydatów z różnych list).

Kto zdobył najwyższe wyniki

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 1 448 głosów (62,15%)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA - 465 głosów (19,96%)
  • KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 284 głosy (12,19%)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - 76 głosów (3,26%)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA - 32 głosy (1,37%)

Pozostałe komitety - poniżej 0,50% głosów.

Protokoły z Obwodowych Komisji Wyborczych w załączniku.

Więcej na stronie PKW: TUTAJ

Galeria zdjęć

Frekwencja w poszczególnych gminach Powiatu Wodzisławskiego Frekwencja wyborcza w wyborach do Europarlamentu w Gminie Mszana w poszczególnych Obwodowych Komisjach Wyborczych Wyniki głosowania na poszczególne komitety

Pliki do pobrania:

protokół OKW 4.pdf
Format: pdf, 103.02 kB
protokół OKW 3.pdf
Format: pdf, 113.12 kB
protokół OKW 2.pdf
Format: pdf, 104.53 kB
protokół OKW 1.pdf
Format: pdf, 103.21 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.